Počet položek: 0 0 EUR

Kozmetická stolička MILANO MAX na zlaté podstave s kolieskami - biela

Stolička MILANO MAX na zlaté podstave s kolieskami - biela

kliknutím zvětšíte
Kozmetická stolička MILANO MAX na zlaté podstave s kolieskami - biela
Kozmetická stolička MILANO MAX na zlaté podstave s kolieskami - bielaKozmetická stolička MILANO MAX na zlaté podstave s kolieskami - bielaKozmetická stolička MILANO MAX na zlaté podstave s kolieskami - biela
ks
Kód:SSK:0989
Výrobce:LuxuryForm
Cena s DPH : 104 EUR
Cena bez DPH : 87 EUR
DPH:20 %
Dostupnosť:Skladom
Stolička MILANO MAX na zlaté podstave s kolieskami
Elegantná, nekonvenčná stolička, ktorá kombinuje funkčné vlastnosti s luxusným dizajnom. Svoju úlohu dokonale splní v moderných i tradičných interiéroch, kanceláriách a kozmetických salónoch. Hlboké, pohodlné sedadlo potiahnuté ekologickou kožou. Geometrické prešívanie dodáva zaujímavý štýl a eleganciu. Plne otočné sedadlo s výškovým nastavením. Poťah z eko kože sa ľahko udržuje v čistote. Vďaka kolieskam sa so stoličkou ľahko manipuluje.
- výškové nastavenie na pneumatickom valci
- otočné sedadlo (360 stupňov)
- šírka sedadlá - 59 cm
- výška operadla - 43 cm
- výška min. sedadlá - 45 cm
- výška max. sedadlá - 55 cm

Potřebujete poradit ? Kozmetická stolička MILANO MAX na zlaté podstave s kolieskami - biela LuxuryForm

Vaše meno, priezvisko, firma
Váš email
Váš telefón
Vaša otázka
     Viac informácií
Pošlite odkaz svojmu známemu

Vaše meno
Váš email
Email Vášho známeho
Opíšte kód z obrázku antispam