Počet položek: 0 0 EUR

Kozmetická stolička NAPOLI na čiernom kríži - biela

Stolička NAPOLI na čiernom kríži - biela

kliknutím zvětšíte
Kozmetická stolička NAPOLI na čiernom kríži - biela
Kozmetická stolička NAPOLI na čiernom kríži - bielaKozmetická stolička NAPOLI na čiernom kríži - bielaKozmetická stolička NAPOLI na čiernom kríži - bielaKozmetická stolička NAPOLI na čiernom kríži - bielaKozmetická stolička NAPOLI na čiernom kríži - biela
ks
Kód:SSK:1174
Výrobce:LuxuryForm
Cena s DPH : 87 EUR
Cena bez DPH : 72 EUR
DPH:20 %
Dostupnosť:Skladom
Stolička NAPOLI na čiernom kríži
Moderná stolička vhodná do kancelárií, kozmetických salónov, ale aj do domácností alebo reštaurácií. Veľmi pohodlné sedadlo moderného vzhľadu potiahnuté kvalitnou eko kožou, ktorá zaručuje ľahšie starostlivosť o čistotu. Sedadlo je nastaviteľné hore a dole. Pevná základňa zaručuje stabilitu stoličky.
- Kovová základňa
- Výškové nastavenie - pneumatické
- Otočné sedadlo (360 stupňov)
- Šírka sedadla - 50 cm
- Výška min. - 42 cm
- Výška max. - 55 cm

Potřebujete poradit ? Kozmetická stolička NAPOLI na čiernom kríži - biela LuxuryForm

Vaše meno, priezvisko, firma
Váš email
Váš telefón
Vaša otázka
     Viac informácií
Pošlite odkaz svojmu známemu

Vaše meno
Váš email
Email Vášho známeho
Opíšte kód z obrázku antispam