Počet položek: 0 0 EUR

Kozmetická stolička NAPOLI na zlaté podstave s kolieskami - čierna

Stolička NAPOLI na zlaté podstave s kolieskami - čierna

kliknutím zvětšíte
Kozmetická stolička NAPOLI na zlaté podstave s kolieskami - čierna
Kozmetická stolička NAPOLI na zlaté podstave s kolieskami - čiernaKozmetická stolička NAPOLI na zlaté podstave s kolieskami - čiernaKozmetická stolička NAPOLI na zlaté podstave s kolieskami - čiernaKozmetická stolička NAPOLI na zlaté podstave s kolieskami - čiernaKozmetická stolička NAPOLI na zlaté podstave s kolieskami - čierna
Kód:SSK:1180
Výrobce:LuxuryForm
Cena s DPH : 87 EUR
Cena bez DPH : 72 EUR
DPH:20 %
Dostupnosť:Skladom
Stolička NAPOLI na zlaté podstave s kolieskami
Moderná stolička vhodná do kancelárií, kozmetických salónov, ale aj do domácností alebo reštaurácií. Veľmi pohodlné sedadlo moderného vzhľadu potiahnuté kvalitnou eko kožou, ktorá zaručuje ľahšie starostlivosť o čistotu. Sedadlo je nastaviteľné hore a dole.
- Kovová základňa s kolieskami, ľahká manipulácia
- Výškové nastavenie - pneumatické
- Otočné sedadlo (360 stupňov)
- Šírka sedadlá - 50 cm
- Výška min. - 42 cm
- Výška max. - 55 cm

Potřebujete poradit ? Kozmetická stolička NAPOLI na zlaté podstave s kolieskami - čierna LuxuryForm

Vaše meno, priezvisko, firma
Váš email
Váš telefón
Vaša otázka
     Viac informácií
Pošlite odkaz svojmu známemu

Vaše meno
Váš email
Email Vášho známeho
Opíšte kód z obrázku antispam