Počet položek: 0 0 EUR

Kozmetická stolička NAPOLI na zlatom tanieri - šedá

Stolička NAPOLI na zlatom tanieri - šedá

kliknutím zvětšíte
Kozmetická stolička NAPOLI na zlatom tanieri - šedá
Kozmetická stolička NAPOLI na zlatom tanieri - šedáKozmetická stolička NAPOLI na zlatom tanieri - šedáKozmetická stolička NAPOLI na zlatom tanieri - šedáKozmetická stolička NAPOLI na zlatom tanieri - šedáKozmetická stolička NAPOLI na zlatom tanieri - šedá
Kód:SSK:1183
Výrobce:LuxuryForm
Cena s DPH : 87 EUR
Cena bez DPH : 72 EUR
DPH:20 %
Dostupnosť:Skladom
Stolička NAPOLI na zlatom tanieri
Moderná stolička vhodná do kancelárií, kozmetických salónov, ale aj do domácností alebo reštaurácií. Veľmi pohodlné sedadlo moderného vzhľadu je potiahnuté kvalitnou eko kožou, ktorá zaručuje ľahšie starostlivosť o čistotu. Sedadlo je nastaviteľné hore a dole. Pevná kovová základňa zaručuje stabilitu stoličky.
- Výškové nastavenie - pneumatické
- Otočné sedadlo (360 stupňov)
- Šírka sedadlá - 50 cm
- Výška min. - 42 cm
- Výška max. - 55 cm

Potřebujete poradit ? Kozmetická stolička NAPOLI na zlatom tanieri - šedá LuxuryForm

Vaše meno, priezvisko, firma
Váš email
Váš telefón
Vaša otázka
     Viac informácií
Pošlite odkaz svojmu známemu

Vaše meno
Váš email
Email Vášho známeho
Opíšte kód z obrázku antispam