Počet položek: 0 0 EUR

Kozmetická stolička NAPOLI VELUR na strieborné podstave s kolieskami - tmavo šedá

Stolička NAPOLI VELUR na strieborné podstave s kolieskami - tmavo šedá

kliknutím zvětšíte
Kozmetická stolička NAPOLI VELUR na strieborné podstave s kolieskami - tmavo šedá
Kozmetická stolička NAPOLI VELUR na strieborné podstave s kolieskami - tmavo šedáKozmetická stolička NAPOLI VELUR na strieborné podstave s kolieskami - tmavo šedáKozmetická stolička NAPOLI VELUR na strieborné podstave s kolieskami - tmavo šedáKozmetická stolička NAPOLI VELUR na strieborné podstave s kolieskami - tmavo šedáKozmetická stolička NAPOLI VELUR na strieborné podstave s kolieskami - tmavo šedá
Kód:SSK:1193
Výrobce:LuxuryForm
Cena s DPH : 87 EUR
Cena bez DPH : 72 EUR
DPH:20 %
Dostupnosť:Skladom
Stolička NAPOLI VELUR na strieborné podstave s kolieskami
Moderná stolička vhodná do kancelárií, kozmetických salónov, ale aj do domácností alebo reštaurácií. Veľmi pohodlné sedadlo moderného vzhľadu je potiahnuté kvalitnou eko kožou, ktorá zaručuje ľahšie starostlivosť o čistotu. Sedadlo je nastaviteľné hore a dole. Gumené kolesá chránia podlahu pred poškriabaním pri manipulácii so stoličkou. Poťah - Velúr - zamatovo hebký, silný, odolný a ľahký na údržbu. Pre velúr čiže semiš je typický jeho hebký a mäkký povrch. Jedná sa o materiál, ktorý je silnejší, odolnejší a jednoduchšie na údržbu ako bežné tkaniny.
- Strieborná základňa s kolieskami
- Výškové nastavenie - pneumatické
- Otočné sedadlo (360 stupňov)
- Šírka sedadlá - 50 cm
- Výška min. - 42 cm
- Výška max. - 55 cm

Potřebujete poradit ? Kozmetická stolička NAPOLI VELUR na strieborné podstave s kolieskami - tmavo šedá LuxuryForm

Vaše meno, priezvisko, firma
Váš email
Váš telefón
Vaša otázka
     Viac informácií
Pošlite odkaz svojmu známemu

Vaše meno
Váš email
Email Vášho známeho
Opíšte kód z obrázku antispam