Počet položek: 0 0 EUR

Kozmetická stolička NAPOLI VELUR na zlatom kríži - modrá

Stolička NAPOLI VELUR na zlatom kríži - modrá

kliknutím zvětšíte
Kozmetická stolička NAPOLI VELUR na zlatom kríži - modrá
Kozmetická stolička NAPOLI VELUR na zlatom kríži - modráKozmetická stolička NAPOLI VELUR na zlatom kríži - modráKozmetická stolička NAPOLI VELUR na zlatom kríži - modráKozmetická stolička NAPOLI VELUR na zlatom kríži - modráKozmetická stolička NAPOLI VELUR na zlatom kríži - modrá
ks
Kód:SSK:1243
Výrobce:LuxuryForm
Cena s DPH : 87 EUR
Cena bez DPH : 72 EUR
DPH:20 %
Dostupnosť:Skladom
Stolička NAPOLI VELUR na zlatom kríži
Moderná stolička vhodná do kancelárií, kozmetických salónov, ale aj do domácností alebo reštaurácií. Veľmi pohodlné sedadlo moderného vzhľadu je potiahnuté kvalitným semišom, ľahká údržba. Sedadlo je nastaviteľné hore a dole. Poťah - Velúr - zamatovo hebký, silný, odolný a ľahký na údržbu. Pre velúr čiže semiš je typický jeho hebký a mäkký povrch. Jedná sa o materiál, ktorý je silnejší, odolnejší a jednoduchšie na údržbu ako bežné tkaniny.
- Stabilná kovová základňa
- Výškové nastavenie - pneumatické
- Otočné sedadlo (360 stupňov)
- Šírka sedadlá - 50 cm
- Výška min. - 42 cm
- Výška max. - 55 cm

Potřebujete poradit ? Kozmetická stolička NAPOLI VELUR na zlatom kríži - modrá LuxuryForm

Vaše meno, priezvisko, firma
Váš email
Váš telefón
Vaša otázka
     Viac informácií
Pošlite odkaz svojmu známemu

Vaše meno
Váš email
Email Vášho známeho
Opíšte kód z obrázku antispam