Počet položek: 0 0 EUR

Kreslo FREY VELUR s čiernymi nohami - čierne

Kreslo FREY VELUR s čiernymi nohami - čierne

kliknutím zvětšíte
Kreslo FREY VELUR s čiernymi nohami - čierne
Kreslo FREY VELUR s čiernymi nohami - čierneKreslo FREY VELUR s čiernymi nohami - čierneKreslo FREY VELUR s čiernymi nohami - čierneKreslo FREY VELUR s čiernymi nohami - čierneKreslo FREY VELUR s čiernymi nohami - čierneKreslo FREY VELUR s čiernymi nohami - čierneKreslo FREY VELUR s čiernymi nohami - čierne
Kód:SK:0122
Výrobce:LuxuryForm
Cena s DPH : 130 EUR
Cena bez DPH : 108 EUR
DPH:20 %
Dostupnosť:Skladom
Kreslo FREY VELUR s čiernymi nohami

Kreslo neobvyklého tvaru, mimoriadne pohodlné vďaka hlbokému sedadlu. Sedadlo je čalúnené mäkkou velúrovou látkou so zvislým prešívaním vnútri sedadla. Stabilné sedadlo zaisťujú čierne kovové nohy. Toto krásne kreslo dodá každému interiéru iskru. Vysoko kvalitný produkt vyrobený z najlepších materiálov.

Poťah - Velúr - zamatovo hebký, silný, odolný a ľahký na údržbu.Pro velúr čiže semiš je typický jeho hebký a mäkký povrch. Jedná sa o materiál, ktorý je silnejší, odolnejší a jednoduchšie na údržbu ako bežné tkaniny.

- sedák čalúnený velúrovým materiálom
- čierne kovové nohy
- výška sedadlá - 44 cm
- vonkajšia šírka sedadlá - 75 cm
- vnútorná šírka sedadlá - 45 cm
- hĺbka sedadlá - 46 cm
- výška operadla - 40 cm
Nosnosť 120 kg

Potřebujete poradit ? Kreslo FREY VELUR s čiernymi nohami - čierne LuxuryForm

Vaše meno, priezvisko, firma
Váš email
Váš telefón
Vaša otázka
     Viac informácií
Pošlite odkaz svojmu známemu

Vaše meno
Váš email
Email Vášho známeho
Opíšte kód z obrázku antispam