Počet položek: 0 0 EUR

Kreslo FREY VELUR so striebornými nohami - tmavo šedé

Kreslo FREY VELUR so striebornými nohami - tmavo šedé

kliknutím zvětšíte
Kreslo FREY VELUR so striebornými nohami - tmavo šedé
Kreslo FREY VELUR so striebornými nohami - tmavo šedéKreslo FREY VELUR so striebornými nohami - tmavo šedéKreslo FREY VELUR so striebornými nohami - tmavo šedéKreslo FREY VELUR so striebornými nohami - tmavo šedéKreslo FREY VELUR so striebornými nohami - tmavo šedéKreslo FREY VELUR so striebornými nohami - tmavo šedé
ks
Kód:SK:0112
Výrobce:LuxuryForm
Cena s DPH : 130 EUR
Cena bez DPH : 108 EUR
DPH:20 %
Dostupnosť:Skladom
Kreslo FREY VELUR so striebornými nohami

Kreslo neobvyklého tvaru, mimoriadne pohodlné vďaka hlbokému sedadlu. Sedadlo je čalúnené mäkkou velúrovou látkou so zvislým prešívaním vnútri sedadla. Stabilné sedadlo zaisťujú štyri chrómované nohy s práškovým nástrekom. Toto krásne kreslo dodá každému interiéru iskru. Vysoko kvalitný produkt vyrobený z najlepších materiálov.

Poťah - Velúr - zamatovo hebký, silný, odolný a ľahký na údržbu.Pro velúr čiže semiš je typický jeho hebký a mäkký povrch. Jedná sa o materiál, ktorý je silnejší, odolnejší a jednoduchšie na údržbu ako bežné tkaniny.


- sedák čalúnený velúrovým materiálom
- chrómované nohy
- výška sedadlá - 44 cm
- vonkajšia šírka sedadlá - 75 cm
- vnútorná šírka sedadlá - 45 cm
- hĺbka sedadlá - 46 cm
- výška operadla - 40 cm
- nosnosť 120 kg

Potřebujete poradit ? Kreslo FREY VELUR so striebornými nohami - tmavo šedé LuxuryForm

Vaše meno, priezvisko, firma
Váš email
Váš telefón
Vaša otázka
     Viac informácií
Pošlite odkaz svojmu známemu

Vaše meno
Váš email
Email Vášho známeho
Opíšte kód z obrázku antispam