Počet položek: 0 0 EUR

Stolička NAPOLI na čiernom tanieri - šedá

Stolička NAPOLI na čiernom tanieri - šedá

kliknutím zvětšíte
Stolička NAPOLI na čiernom tanieri - šedá
Stolička NAPOLI na čiernom tanieri - šedáStolička NAPOLI na čiernom tanieri - šedáStolička NAPOLI na čiernom tanieri - šedáStolička NAPOLI na čiernom tanieri - šedáStolička NAPOLI na čiernom tanieri - šedá
Kód:SK:1168
Výrobce:LuxuryForm
Cena s DPH : 87 EUR
Cena bez DPH : 72 EUR
DPH:20 %
Dostupnosť:Skladom
Stolička NAPOLI na čiernom tanieri
Moderná stolička vhodná do kancelárií, kozmetických salónov, ale aj do domácností alebo reštaurácií. Veľmi pohodlné sedadlo moderného vzhľadu potiahnuté kvalitnou eko kožou, ktorá zaručuje ľahšie starostlivosť o čistotu. Sedadlo je nastaviteľné hore a dole. Pevná základňa zaručuje stabilitu stoličky.
- Kovová základňa
- Výškové nastavenie - pneumatické
- Otočné sedadlo (360 stupňov)
- Šírka sedadla - 50 cm
- Výška min. - 42 cm
- Výška max. - 55 cm

Potřebujete poradit ? Stolička NAPOLI na čiernom tanieri - šedá LuxuryForm

Vaše meno, priezvisko, firma
Váš email
Váš telefón
Vaša otázka
     Viac informácií
Pošlite odkaz svojmu známemu

Vaše meno
Váš email
Email Vášho známeho
Opíšte kód z obrázku antispam