Počet položek: 0 0 EUR

Stolička NAPOLI na striebornom kríži - ružová

Stolička NAPOLI na striebornom kríži - ružová

kliknutím zvětšíte
Stolička NAPOLI na striebornom kríži - ružová
Stolička NAPOLI na striebornom kríži - ružováStolička NAPOLI na striebornom kríži - ružováStolička NAPOLI na striebornom kríži - ružováStolička NAPOLI na striebornom kríži - ružováStolička NAPOLI na striebornom kríži - ružová
ks
Kód:SK:1157
Výrobce:LuxuryForm
Cena s DPH : 87 EUR
Cena bez DPH : 72 EUR
DPH:20 %
Dostupnosť:Skladom
Stolička NAPOLI na striebornom kríži
Moderná stolička vhodná do kancelárií, kozmetických salónov, ale aj do domácností alebo reštaurácií. Veľmi pohodlné sedadlo moderného vzhľadu potiahnuté kvalitnou eko kožou, ktorá zaručuje ľahšie starostlivosť o čistotu. Sedadlo je nastaviteľné hore a dole. Pevná základňa zaručuje stabilitu stoličky.
- Kovová základňa
- Výškové nastavenie - pneumatické
- Otočné sedadlo (360 stupňov)
- Šírka sedadla - 50 cm
- Výška min. - 42 cm
- Výška max. - 55 cm

Potřebujete poradit ? Stolička NAPOLI na striebornom kríži - ružová LuxuryForm

Vaše meno, priezvisko, firma
Váš email
Váš telefón
Vaša otázka
     Viac informácií
Pošlite odkaz svojmu známemu

Vaše meno
Váš email
Email Vášho známeho
Opíšte kód z obrázku antispam