Počet položek: 0 0 EUR

Stolička NAPOLI na zlatom tanieri - biela

Stolička NAPOLI na zlatom tanieri - biela

kliknutím zvětšíte
Stolička NAPOLI na zlatom tanieri - biela
Stolička NAPOLI na zlatom tanieri - bielaStolička NAPOLI na zlatom tanieri - bielaStolička NAPOLI na zlatom tanieri - bielaStolička NAPOLI na zlatom tanieri - bielaStolička NAPOLI na zlatom tanieri - biela
ks
Kód:SK:1184
Výrobce:LuxuryForm
Cena s DPH : 87 EUR
Cena bez DPH : 72 EUR
DPH:20 %
Dostupnosť:Skladom
Stolička NAPOLI na zlatom tanieri
Moderná stolička vhodná do kancelárií, kozmetických salónov, ale aj do domácností alebo reštaurácií. Veľmi pohodlné sedadlo moderného vzhľadu je potiahnuté kvalitnou eko kožou, ktorá zaručuje ľahšie starostlivosť o čistotu. Sedadlo je nastaviteľné hore a dole. Pevná kovová základňa zaručuje stabilitu stoličky.
- Výškové nastavenie - pneumatické
- Otočné sedadlo (360 stupňov)
- Šírka sedadlá - 50 cm
- Výška min. - 42 cm
- Výška max. - 55 cm

Potřebujete poradit ? Stolička NAPOLI na zlatom tanieri - biela LuxuryForm

Vaše meno, priezvisko, firma
Váš email
Váš telefón
Vaša otázka
     Viac informácií
Pošlite odkaz svojmu známemu

Vaše meno
Váš email
Email Vášho známeho
Opíšte kód z obrázku antispam