Počet položek: 0 0 EUR

Stolička VERONA VELUR na striebornom kríži - svetlo šedá

Stolička VERONA VELUR na striebornom kríži - svetlo šedá

kliknutím zvětšíte
Stolička VERONA VELUR na striebornom kríži - svetlo šedá
Stolička VERONA VELUR na striebornom kríži - svetlo šedáStolička VERONA VELUR na striebornom kríži - svetlo šedáStolička VERONA VELUR na striebornom kríži - svetlo šedáStolička VERONA VELUR na striebornom kríži - svetlo šedáStolička VERONA VELUR na striebornom kríži - svetlo šedá
ks
Kód:SK:1521
Výrobce:LuxuryForm
Cena s DPH : 89 EUR
Cena bez DPH : 74 EUR
DPH:20 %
Dostupnosť:Skladom
Stolička VERONA VELUR na striebornom kríži
Stolička je vhodná pre moderné kuchyne, reštaurácie, bary, exkluzívne obchody, salóny krásy / kaderníctva, elegantné kancelárie, stánky na veľtrhoch, informačné miesta. Poťah - Velúr - zamatovo hebký, silný, odolný a ľahký na údržbu.
Pre velúr čiže semiš je typický jeho hebký a mäkký povrch. Jedná sa o materiál, ktorý je silnejší, odolnejší a jednoduchšie na údržbu ako bežné tkaniny. Opierky rúk umožňujú pohodlné sedenie. Kovová základňa zaručuje stabilitu stoličky.
- Pneumatické nastavenie výšky
- Otočné sedadlo (360 stupňov)
- Šírka sedadla - 41 cm
- Výška opierky chrbta - 40 cm
- Výška sedadla min. - 38 cm
- Výška sedadla max. - 56 cm

Potřebujete poradit ? Stolička VERONA VELUR na striebornom kríži - svetlo šedá LuxuryForm

Vaše meno, priezvisko, firma
Váš email
Váš telefón
Vaša otázka
     Viac informácií
Pošlite odkaz svojmu známemu

Vaše meno
Váš email
Email Vášho známeho
Opíšte kód z obrázku antispam